Bostancı Elit Vip Yeni Patrner Ceyda

Bostancı Elit Vip Yeni Patrner Ceyda
Beni tanıdıktan sonra başka bir kadın asla tercih edeceğinizi dahi düşünmüyor ne kadar güzel dimi bu kadar öz güveni yüksek bir kadınla tanışmak güzel olur dimi sizin adınıza içi kıpır kıpr enerijisi yüksek bir kadınım. Benim karşımda partner asla eğlenmeden çıkamaz kadın dedin mi zaten kendini anlatmayı sevmez hünerleri yakından görmek benim bir şey paylaşmak isteyen değerli elit insanlar merhabalar ben Ceyda Anadolu yakası Bostancı ikamet ediyorum yalnız yaşıyorum kendi evimde görüşme yapıyorum resimlerin hepsi bana atiir.

Görüşmelerim kesinlikle anal ilişkide bulunmuyorum ağza yüze boşalma iğrenç tarz şeyler yapmıyorum kondomsuz asla ilişki girmem onun dışında ön sevişme oral sekste üzerime kadın tanımam adama ayakta boşaltırım. Oldukça deneyi olan birisiyim karşımda kişiler beni burada yeni yetmeler bir tutmasın lütfen ben son derece kişiliği oturmuş eğitim düzeyi üst seviye oldukça kültürlü sıcak sohbeti olan güler yüzlü bir kadınım.

bostancı ucuz escort olarak Ayrıca hayata haz etmediğim erkek modelleri belirtmeden edemicem kusura bakmayın tarz kelime yazıyorum bu konuda sitemim olduğundan dolu resimler bana ait başta onu söyleyim aradığınızda lütfen resimler size ait soru sormayın. Onun dışında argo konuşan adamlar nefret ederim küçük dağları ben yaratım modelleri var onlara söylüyorum kusura bakmayın ama cebinize iki kuruş koyup ah kem kesemesiniz. Ben bir kadınım bu yüzden erkeğini bana başka türlü gösterceksin oda yatakta bulunduğumuz ortamın her zaman kontrolu bende olması lazım başka türlüsü beni rahat etmiyor eğer ben rahat olmasan zaten karşım kişi bundan keyif almaz.

Temiz konusuna gelince oldukça titiz ve hijyen kurallarına dikkat ederim partnerim büyük ricam ağzı diş ve vücut temizliğine önem göstermeleri her şey karşılıklı sonuçta ben pis bir kadın olsam benimle asla birlikte olmasınız bu yüzden karşılıklı beğeni içinde olmak için buna dikkat gerekir diye düşüyorum. Bilgilerim bu kadar detayları öğrenmek için günün dakikası araya bilirsiniz saygılar sevgiler herkese....