Bostancı esmer güzeli arkadaş bayan Azra

Bostancı esmer güzeli arkadaş bayan Azra
İstanbul Anadolu yakasın nezih ilçesinden olmuş olan Bostancı ilçesinden herkese merhabalar, ben Azra.

İstanbul Anadolu yakası Bostancı'da yer almış olan ve tarafınızdan belirlenmiş olacak iş gereği seyahat gibi bir çok plan programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatlik "Bostancı escort" olarak refakat etmiş olduğumdan dolayı ve bu profil sayfasını bilgilerim ile süslüyorum.

Bilgilerimin ve resimlerimin olmuş olduğu profil sayfam aracılığıyla umarım birbirinden güzel duygulara sahip olmuş olan insanlar ile güzel dostluklar edinebilirim. Şayet, aramış olduğum beyefendi kriteri dışında, bakım konusunda yetersiz olmuş olan ve kadın ruhundan anlamayan beyler ile kesinlikle görüşme programında bulunmuyorum.

Hatta, bu tür bir durumda ve arkadaşlık adına olmuş olan görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım. Tarafınızdan belirlenecek olan ve benimde dahil olmuş olduğum arkadaşlık adına görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. Randevu talebi olmamış olan görüşme programlarını gerçekleştirmiyorum. Randevu ve bir diğer çok bilgi için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, keyif dolu günler dilerim.