Bostancı seksi ücretli sarışın bayan Aylin

Bostancı seksi ücretli sarışın bayan Aylin
Ah bebeğim seks libidon mu, yükseldi İnan bana benim de şuanda öyle canım seks yapmak istiyor ki, anlatamam... Hadi seninle çılgınlıklar yapalım Bostancı escort adı altında bir buluşma programında saatlerce sevişelim ve ardından cinselliğe dair tüm fantezi oyunlarını oynayalım...

Kulağa oldukça seksi ve hoş geliyor dimi ama bu söylediklerim imkansız değil sadece beni telefon adresimden araman yeterli olacaktır Tabi öyle dedim de hemen telefona sarılma hayatım çünkü profil sayfamı sonuna kadar okumanı istiyorum...

Bunu istememin sebebi ise, yapmış olacağımız görüşme programımızın daha sağlıklı olabilmesini istemiyor musun İşte bu nedenle görüşme programımızın kuralları yer almaktadır. Şayet bu kurallara uyarsan sevgilim seninle çok iyi anlaşıp ve görüşmemizde tüm isteklerini elde ederek memnun kalacağından emin olabilirsin.

İlk olarak cinsel görüşme programımda yapmadıklarımdan bahsetmek istiyorum ve bunlar aslında sağlık konusunda pek hijyenik olmayan anal ve kondomsuz ilişkilerdir. Bu her iki ilişkide kesinlikle bulunmuyorum. Bu konuda aynı fikirdeysek beraberliğimizde bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ama yok bu ilişkiler arayışındaysan maalesef üzülerek burası aradığın profil değil diyorum.

Bunların dışında geriye kalan tüm isteğini yerine getirmekten büyük zevk ve memnuniyet duyarım. Görüşme yerime gelince hayatım evinde rahat ettiğin gibi bir konfor suna bilmem adına seni Bostancı'daki evimde misafir etmekten mutluluk duyarım.

Unutmuyoruz sevgilim görüşme öncesi günlük kişisel bakımımıza dikkat ediyoruz özellikle parfüm gibi hoş kokuları sürmeyi de ihmal etmiyoruz. çünkü ben parfüme bayılırım ve cinsel ilişkide beni benden alıyor.

Daha fazla detaylı bilgi için ise beni telefon adresimden arayabilirsin. Hadi ara ve seni telefonun ucunda bekliyor olacağım Güzel bir kadını fazla bekletmezsin herhalde öpüyorum görüşürüz.